Teknokoloji
En TEKNOKOLOJİK Blog…

The Crims Hakkında Hersey

Oyuna Nasıl Kayıt olurum ?
Oyuna Kayıt olmak için kayıt bolumunden geçerli bir email adresi ve rumuz belirtip uye olursunuz. Mail adresinize 5 haneli bir şifre gelir. Rumuzunla ve şifrenizle oyuna girebilirsiniz.
Fazla üyelik yapabilirmiyim ?
Hayır oyuna 1 kere uye olunur. ikinci uyelıgınız tespit ederlerse iki uyeliğinizide iptal ederler. Fakat farklı bir maille ve farklı bir rumuzla isterseniz ikinci kez üye olabilirsiniz. İsterseniz uc dort beş açabilirsiniz. Fakat anladıkları anda butun uyelıklerınızı silerler.
Tetikçi İşadamı vb secenekler var hangisini seceyim ?
Hiç farketmez hangisini secersenız secin. Biz genelde Tetikçi veya ganster secmenızı tavsıye ederiz. Sectıgınız çeşitlerde bazılarına 4 ozellık değişik dagıtılıyor. Sadece olay odur.
Oyunun amacı nedir ?
Oyun bir çok dengeler uzerıne kurulmuş olup gerçekten zeka isteyen bir oyundur. Oyunun amacı 40 gunluk reel sürede en fazla saygınlık kazanmak ve oyunu birinci bitirmeye çalışmaktır.
Saygınlık Nasıl kazanırım ?
Oyuna ilk girişte 50 dolar paranız olur. Yapmanız gereken soygun kısımından basit soygunlar yapmaktır. Kişisel soygunlar saygınlık puanınızı – zeka – kuvvet – tolerans – karizma puanlarınızı yukseltir.
Oyun ne zaman biticek ? Oyun sezonluktur. Her sezon ortalama reel olarak 40 gun surer. sanal olarak 184 oyun gunu biter. 1 oyun gunu reel olarak ortalama 6 saate eşittir. 1 Oyun saati = reel 15 dakika. Artık diğerlerini kendınız hesaplayın.
Çeteye uye nasıl olurum ?
Bir çete kurabilmek veya çeteye uye olabilmek için en az 50 saygınlık puanınız olması lazımdır.
En kısa sürede 50 saygınlık puanına nasıl ulaşırım ?
Hızlı Yöntem 1 : Üye olunca İlk önce Silah tuccarına gidin. 40 dolar beyzbol sopası alın. 10 zorluk derecesi vardır. 10 dolarınız kaldı. Şimdi soygun Bolumune girin. Yaşlı bayanı soyun. Saygınlıgınız 2 sayı artacaktır. 7 kere soyduktan sonra gucunuz azalır.Bir bara girip uygun bir uyusturucu için . 1 içki yuzde 2 güç artırır. 1 eroin yuzde 8 artırır. Siz gidipte 99 içki alırsanız hastanelık olursunuz. Yüzde yüz ayarlıcak şekilde uyusturucu için. Yalnız her bara girişte içtiginiz uyusturucuların güç verme yüzdesi düşer. En sonunda hastaneden detox yapmak zorunda kalırsınız. Aklınızda olsun. en fazla 5 kere bara girip cıkınca hastaneden detox yapmayı unutmayın.

Gücunuz yenıden arttı. paranızda 300 dolar vb olmustur. Şimdi silah tuccarına gidin 200 dolara kılıç alın. zorluk gucu 25 dir. Silahınızı en altta etkınleştirin. Yoksa zorluk derecesi aktif ve silah aktif olmaz. Sonra yenıden soyguna gidin. Taksi soyun. 3-4 kere soyarsınız. gucunuz zahten yuzde 60 vb dir. Zorluk derecesi 25 oldugu ıcın Kılıç ile soyabilirsiniz. Saygınlıgınızda daha cabuk yukselir. Gucunuz azalınca gene gidin bara girin. Sonra paranız yukselınce 900 dolara glock alın zorluk derecesı 40 dır yeterlidir. Aktifleştirmeyı ( Etkinleştir.) unutmayın silahınızı. Her yenı silah alınca silahınızı mutlaka etkinleştirin. Diğerlerinide satın. Kafanıza karışmasın. GeneSoyguna gidin kart sahteciliği yapın. Zorluk derecesi 40 dır. bu yuzden glock yetecektir bu soyguna. .Her bara girince 1 biletiniz gider. İşi bilen biri kesınlıkle hastanelık olmaz. Hastanelık olan butun her oyuncu acemidir. Saldırı yaparlarsa hariçtir. Birisi size saldırı yaparsa gene hastenelık olursunuz o ayrıdır. .Total powerler kıyaslanır saldırılarda kımin poweri ( kuvvet ve tolerans daah etkılıdır saldırıda ) fazla ise o hastanelık eder.
Hastaneye Neden Girdim ve ne zaman çıkıcam ?
Yukarıda anlattıgımız gibi ya kuvvetınız oranında içkinin vb uyusturunun fazlasını aldınız veya birisi size saldırdı. Size saldıran varsa gormek ıcın mesajlar kısımında ( guc yazan yerın altındakı ilk resıme tıklayın ) size saldıranın rumuzu gozukur. Acil servis de İyileşeceksiniz Yazısının yanında Gün 147 22:18 gibi gun sayısı ve tarih yazar. Bu tarih iyileşme yanı hastaneden cıkma gununuz ve saatinizdir. Birde Üstte Gün 147 20:18 gibi yazı yazar. Bu da oyunun o anki gunu ve saatidir. Üstteki tarihten altakı tarihi yanı saatleri çıkarın. Ne kadar hastanede kalacagınızı anlarsınız. 1 Oyun günü = normal gün olarak ortalama 6 reel saate eşittir. Yani oyun saatinde 24 saat gecınce normal hayatta ortalama 6 saat geçmiş olur.
Hastanede soygun yapabilirmiyim vb. ?
Maalesef hastanade acil servisinde oldugunuz muddetce hiç bir işlem yapamazsınız. Çıkmayı beklemek zorundasınız. Bu bazen 2 saat bazen 1 gun bile olabilir. Yukarıda hastanede ne kadar kalacagınızı oğrenmenız gerektigi yazılmıstır.
Genelde Türkler Dayak yıyor veya hastanelık oluyor neden ? Türklere karsı gıcıklar o yuzden. Bizlerin birlik ve beraber olunca onların canına okuyacagımızı biliyorlar. o yuzden birleşmemize izin vermıyorlar. Aralarımıza casus sokup bizleri birbirimize dusurmek istiyorlar.Cogu zamanda sizi barlarda yakalayıp saldırı lınkıne tıklıyor ve siz tek oldugunuz için size saldırı yapıyorlar. Fakat turk tek kalmasa çete uyesı olursa kolay kolay dovemezler. Sistem o zaman hesabını kıtabını yapıyor ve bu çete uyesı dıyor saygınlıklara bakıyor vb guc dengelerıne bakıyor ve sizin dovulmenize izin vermıyor. Silah alır ve zırh alıp saygınlıgınızı yukselttikçe zor dayak yersınız.Turkçe Dil Seçenegini Sectiginiz için turklerin hastanesını veya hapishanesini gorursunuz yabancı baska dil secersenız o ulkenın hastanaesı veya hapishanede iseniz orayı gorursunuz.
İçtiğimiz içkiler bize nasıl guc kazandırır ?
1 içki yuzde 2 güç.
1 Ot yuzde 1 güç.
1 mantar yuzde 2 guc.
1 extacy yuzde 4 guc saglar.
1 Eroin yüzde 8 güç sağlar. vb..

ucuza içki bulursanız içki için en hesaplısı odur. İçki ot vb leri guc kazandırır.

Soygun yaptıkça gucunuz azalır. Gucunuz azaldıkça barlara girip içki vb içip guc kazanmak zorundasınız. Fakat bu şekilde 4-5 defa barlara girince aldıgınız içki sayısı 99 vb de olsa içkiler bu durumda yuzde 05 a kadar duser artam gucu içki basına. bu durumda yapmanız dereken hastane bolumune girip Kendınıze detox yaptırmalısınız. Her detoxda ucret odersınız.

Dedıgımız gibi içtiğiniz içki yuzde iki vermıyorsa artık sizin detox yaptırma zamanınız gelmiştir. Hastane bolumune girin ve Detox yaptırın kendınıze. Detox yaptırınca artık gene içtiğiniz içkiler yuzde 2 gucunuzu artıracaktır.

Dedıgımız gibi oyun gerçekten zeka ister. Oyunun dengelerını ıyı kurmalısınız.
Bedava fahişe nerden bulurum. ?
Sallayın gitsin gerekmez. İlk kurulan barlara girerseniz fahişe gelir. Fakat oyunun ilk başlarında gereklidir. Buda onemsizdir.
Bizim Türklerin parti veya gece külüpleri varmı ?
partilere girince turk diye aratın. veya turkiye vb..Oyun başladıktan sonra belli bir gun sonra kendi barınızı kurun ve baskasına bile soylemeyın. Cunkı oyunun 40- 50 oyun gununden sonra çete savasları ve adam dovme seansları baslar. Bu yuzden bilinen turk veya yabancı barlara girip kendınızı yakalattırmayın. Yakalanırsanız hem kendınıze hem varsa uye oldugunuz ceteye zarar verırsınız.
Bazı seylerde kredi istiyorlar o nedir ?
Onlarda gerçek para ile alınır. Paybala para yatırıyorsunuz sonra gereken talimatları izliyorsunuz vb. tavsiye edilmez. Reklama tıkla kredi kazan olayınıda koymamıslar.
Sabotaj nedir ?
Düşman grupların barlarını kuluplerını vb partilerini binalarını ucurabilirsiniz. Ama koruması varsa Siz zararlı çıkarsınız. Saygınlıgınızın i zorluk gucunuzun vb çok yuksek olması lazım.
Kendi Çetemı nasıl kurarım ?
Kendi çetenızı 50 saygınlık puanı kazanınca kurabilirsiniz. Fakat ufak çeteler kurmanız tavsıye edilmez. Bizim amacımız Buyuk Türk çetesi kurmak ve turkleri bir araya getirmektir. Ne kadar cok olursak saldırı yaptıgımızda o kadar cok hasar veriririz.Veya bize saldıı yapılırsa o kadar cok az hasar alırız. Her çete uyesı koruma altına alınır. İlgili oyunu yazan kişiler sistemi bu sekılde yazmıslardır. Yani siz çete uyesı olunca otomatik olarak koruma altına girmiş oluyorsunuz. Sizin extradan bir şeyt yapmanıza gerek yok. Sizi birisi saldırırsa kendı zararlı cıkar. Çete uyesı olmanın avantajlarından birisde budur.Tek oynarsanız her saldırıda hastanede bulursunuz kendınızı.
Soygunlar Nelerdir Nasıl Yapılır ?
Soygunlar 2 ye ayrılır. Kişisel Soygunlar ve Çete soygunları. Kişisel Soygunlarda saygınlık puanlarınız ve diğer 4 ozellık artar. Çete soygunlarında diğer 4 ozellık artar fakat saygınlık artmaz sadece paranız cogalır.

KİŞİSEL SOYGUNLAR

Dükkan hırsızlığı Gerekli enerji: 10 Zorluk: 3
Yaşlı bayan Gerekli enerji: 10 Zorluk: 10
Araba hırsızlığı Gerekli enerji: 10 Zorluk: 15
Taksi Gerekli enerji: 10 Zorluk: 25
Kart Sahteciliği Gerekli enerji: 10 Zorluk: 40
Ev Gerekli enerji: 12 Zorluk: 45
Benzin İstasyonu Gerekli enerji: 14 Zorluk: 55
Bakkal Gerekli enerji: 16 Zorluk: 70
7-Eleven Gerekli enerji: 18 Zorluk: 100
Adam kaçırma Gerekli enerji: 20 Zorluk: 170
Mücevher Gerekli enerji: 25 Zorluk: 250
Little City Bankası Gerekli enerji: 30 Zorluk: 370
Mafya Babası Gerekli enerji: 35 Zorluk: 480
Araba Galerisi Gerekli enerji: 40 Zorluk: 570
Paypal Gerekli enerji: 45 Zorluk: 640
Yerel piçler Gerekli enerji: 50 Zorluk: 710
Yerel tüccar Gerekli enerji: 60 Zorluk: 780
Kumarhane Gerekli enerji: 65 Zorluk: 850
Parti Gerekli enerji: 70 Zorluk: 900
Hipermarket Gerekli enerji: 75 Zorluk: 1200
Milli müze Gerekli enerji: 80 Zorluk: 1500

ÇETE SOYGUNLARI

Forex Üyeler gerekmektedir: 2 Zorluk: 70
Banka Üyeler gerekmektedir: 4 Zorluk: 160
Banka Transfer Aracı Üyeler gerekmektedir: 3 Zorluk: 300
Federal rezerv Üyeler gerekmektedir: 6 Zorluk: 900
Steven Seagull Üyeler gerekmektedir: 7 Zorluk: 2000
Al Capone Üyeler gerekmektedir: 10 Zorluk: 3000
Fuckingham Palace Üyeler gerekmektedir: 14 Zorluk: 8000
Fort Knox Üyeler gerekmektedir: 17 Zorluk: 15000

Zorluk derecelerine dikkat edin. Her sezon bunlar değişebilir
Kendi Zorluk gucumuzu (Power) nasıl öğrenicez ?
Kendi Zorluk Gücünüzü ( Powerinizi ) öğrenmek için Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın sitesinde Robberies bölümünden baka bilirsiniz.

Intelligence: Zekanızı yazın . Strength: Kuvvetinizi yazın. Tolerance: Toleransınızı yazın. Weapon: Elinizde hangi silah varsa onu seçin. Armor: Elinizde hangi kalkan varsa onu seçin. Robbery: Soyacağınız yeri seçin. Mode: Modu seçin Safe güvenli Normal zaten normak Risky de riskli.
Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın sitesinin başka ne gibi yararları olur ? Bu siteden oyun oynarken hapse düştüğünüzde kaç para rüşvet vererk çıkacağınızı.zorlık (power) nızı.ve birçok şeyi öğrene bilirsiniz…Çoğu kişi bu siteden bilgi alarak oynar bu oyunu yanlış yapmamak için…Oyunlar bir bütün sayılır…
Birisini Dövucem nasıl doverim. ?
Dövmek istediginiz kişinin rumuzunu bilmek ve kontak kurmak zorundasınız. O kısının takıldıgı barlara takılıp gecıcı arkadaslık kurabilirsiniz veya kankalar bolumunden ( guc yazan yerın altındadır. ıkıncı resıme tıklayın ) kısının rumuzunu en alta yazıp sağlam kontakt kur yazın. kabul ederse o kısı birini dov kısımında aktif olur. o zaman dovebilirsiniz. Ama dedıgımız gibi kişinin saygınlık gucu sizden al olmalıdır. yoksa siz hastenelık olursunuz.
Kumarhane nedir ?
Orada para kazanbilri veya kaybedebilirsiniz. Tavsiye edilmez. Black jack oyunu vardır.iki kartınız 17 ye en yakın olan kazanır. 22 den yuksek ise kaydebersiniz. vb.. tavsıy edilmez. oynamayın.
Güç yuzdesi hiç bir şey yapmasamda dolarmı ?
Evet dolar. isterseniz oyundan komple cıkın. Gene dolar. ortalama 2 saat ıcınde 0 dan yuzde yuz olur
Tek kişilik suclarda dukkan hırsızlıgı veya bir kaçı haric diğerlerinde neden sorun cıkıyor. ?
Zorluk dereceleri vardır. Silahınızın – zırhınızın – zekanızın – kuvvetınızın – tolerans bu besının toplam total zorluk gucunuzun o soyugunun zorluk gucunu geçmesi lazım..
Bazı barlarda Diğerlerine nazan içkiler pahalı neden ?
O barı kuran kısının ınsıyatifine kalmıştır. Kimisi çok ucuz tutar kimiside pahalı yapar. Arayıp ucuz olanı bulucaksınız. Zamanla bu barlara girmeyeceksınız guvenlıgınız acısından. Kendi barınızı kurucak ve kendı barınıza gireceksınız ve hatta kendı barınızı kımseye soylemeyeceksınız. Cunkı yabancılar sizi barlarda yakalayıp pataklayabilirler.
Hapise Girdim Ne Kadar Rüşvet Vermem Gerekir ?
Bunu hesaplamak için Linkleri Üyelerimiz Görebilir. UslanmaM Üyeliği İçin Tıklayın adresine tıklayın. Burada prison yazsına tıklayın. Your respect yazan yerin yanındakı kutuya saygınlık puanınızı yazın. Sonrada Calculate butonuna tıklayın. Hapisten cıkmak için ne kadar rüşvet vereceginiz söylenır. Hapiste iken bankanızdan para çekebilir. Çete lideri ise çete liderini değiştirbilirsiniz. … Bu yuzden hapise girermiyim girmezmiyim diye supheye dustugunuz soygunlar yaparken ilk önce zorluk gucunuzu oğrenın. Olurda gene hapise girerseniz daha once hesaplayarak paranızı rüşvete verecek durumda olmasını saglayın. Veya saygınlık * 500 = çıkan dolar kadar mıktarı rusvet verın hapisden cıkarsınız

Yorum Yok to “The Crims Hakkında Hersey”

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: